Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 64

Wątek: REV

  1. #1
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Kraków
    Posty
    41

    Domyślnie REV

    Moje portfolio - sztybel.com

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    47
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    I znowu.. dlaczego ostatnio kazdy nowy wątek w tym podforum trzeba zaczynać od tej samej uwagi http://canon-board.info/viewtopic.php?t=26 - przeczytać, wykonać

    Pierwsza fotka była zachęcająca, ale dalej galeria w ogóle nie wyświetla się w mojej Mozilli (1.7.3/Linux, Flash 7.0 r25). To znaczy, otwiera się popup (fuj!), ładuje się flash (FUJ!), wyświetlają się jakieś prostokąty w różnych odcieniach szarości, na dole pojawia się lista tematów, ale nic poza tym. Po kliknięciu na rzeczoną listę, pojawia się jej druga kopia, mniej więcej na środku ekranu - i to mniej więcej tyle.

    Ludzieee, kiedy w końcu zrozumiecie, że w HTML4+CSS2 naprawdę jest wszystko co potrzeba do zrobienia ładnej, czytelnej galerii....

  3. #3
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Kraków
    Posty
    41

    Domyślnie

    I znowu.. dlaczego ostatnio kazdy nowy wątek w tym podforum trzeba zaczynać od tej samej uwagi http://canon-board.info/viewtopic.php?t=26 - przeczytać, wykonać
    bez sensu, ale niech wam bedzie... teraz gra?

    Pierwsza fotka była zachęcająca, ale dalej galeria w ogóle nie wyświetla się w mojej Mozilli (1.7.3/Linux, Flash 7.0 r25). To znaczy, otwiera się popup (fuj!), ładuje się flash (FUJ!), wyświetlają się jakieś prostokąty w różnych odcieniach szarości, na dole pojawia się lista tematów, ale nic poza tym. Po kliknięciu na rzeczoną listę, pojawia się jej druga kopia, mniej więcej na środku ekranu - i to mniej więcej tyle.
    uwielbiam ortodoksyjnich linuxowców... szczerze - w głebokim powazaniu mam ze tobie sie nie otwiera! (to nie forum pingwinów i dział "ocen kompatybilnosc mojego sajta") szczescie w nieszczesciu 80% populacji na ziemi jest mniej ortodoksyjna i uzywa kilku przegladarek na czele z IE pod którym wszystko gra i trabi... (pod mozzila 1,6 i winxp tez działa :P)

    Ludzieee, kiedy w końcu zrozumiecie, że w HTML4+CSS2 naprawdę jest wszystko co potrzeba do zrobienia ładnej, czytelnej galerii....
    ludzie... kiedy sie wreszcie nauczycie ze na swiecie niema jednej i słusznej drogi (ech... linuxowcy)... po to pan bóg stworzył rózne technologie by z nich korzystac... po to sa darmowe viewery by z nich bez wgłebiania sie w tajniki webowe korzystac...

    to stona ze zdjeciami, jak ktos chce to se poradzi, jak ktos sie nie ma czego przyczepic to sie czepi niezgodnosci ze standartami W3C

    pozdrawiam...

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    47
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rev
    w głebokim powazaniu mam ze tobie sie nie otwiera!
    Ahem, no to super - nie mam więcej pytań...

  5. #5
    zło konieczne Awatar Vitez
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    19 804

    Domyślnie

    U mnie (win 2000 + Firefox 1.0.1) dziala bez problemow

  6. #6
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Kraków
    Posty
    41

    Domyślnie

    Ahem, no to super - nie mam więcej pytań...
    sorry muflon, uniosłem sie... ale widac naiwnie liczyłem, ze na forum strikte fotograficznym pogadamy o fotach a nie twoich preferencjach systemowych...

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar DoMiNiQuE
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Ostrów Wlkp.
    Wiek
    42
    Posty
    3 548

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rev
    ludzie... kiedy sie wreszcie nauczycie ze na swiecie niema jednej i słusznej drogi (ech... linuxowcy)... po to pan bóg stworzył rózne technologie by z nich korzystac... po to sa darmowe viewery by z nich bez wgłebiania sie w tajniki webowe korzystac...
    ale jest jeszcze cos takiego jak kompatybilnosc!
    poza tym uzywanie IE jest juz zdecydowanie niesmaczne i nie mozna zakladac, ze wszyscy z tego korzystaja.
    ja w domu tez uzywam linuxa i szczerze rozumiem reakcje muflona.
    niestety teraz jestem w pracy i nie moge sprawdzic czy u mnie pod firefoxem strona bedzie sie poprawnie wyswietlac.

    Co do fotek - mi sie podobaja ...ciekawe streetphoto ...ale popracuj nad jakoscia zdjec

  8. #8
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Kraków
    Posty
    41

    Domyślnie

    Co do fotek - mi sie podobaja ...ciekawe streetphoto ...ale popracuj nad jakoscia zdjec
    thx,

    problem w tym ze jakosc jest git, viewer przy niskich rozdzielczosciach skaluje zdjecia i stad te krzaki, niemniej wolałem wrzucic duze zdjecia i odzałowac drastyczny spadek jakosci na niskich rozdzielczosciach niz psuc zabawe "miniaturkami" userom z "normalnymi" parametrami obrazu

    co do compatybilnosci... na szczescie jest to moja prywatna galeria a nie profesjonalny serwis komercyjny - dlatego pozwoliłm sobie "olac" userow z nietypowymi preferencjami ststemowo/programowymi...

    pozdrawiam

  9. #9
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    47
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rev
    sorry muflon, uniosłem sie... ale widac naiwnie liczyłem, ze na forum strikte fotograficznym pogadamy o fotach a nie twoich preferencjach systemowych...
    Ależ ja bym bardzo chętnie o nich pogadał - tyle że póki co ich nie zobaczę...

  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    47
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rev
    co do compatybilnosci... na szczescie jest to moja prywatna galeria a nie profesjonalny serwis komercyjny - dlatego pozwoliłm sobie "olac" userow z nietypowymi preferencjami ststemowo/programowymi...
    No widzisz, kwestia podejścia.. ja projektując swój hołmpejdż z CV, czy CSS do galerii (jak najbardziej amatorskiej) miałem otwarte pięć różnych przeglądarek i ciągle kontrolowałem, czy we wszystkich wszystko gra (I gra - nawet w graficznym Linksie :-D). To że robi się coś amatorsko, to nie znaczy że od razu trzeba to robić byle jak...

    BTW. W Operze jest nieco lepiej (_generalnie_ działa, tylko czasem trochę zgrzyta). Tylko fotki jakieś maciupkie.. ale streetphoto rzeczywiście wygląda ciekawie.

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •