Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: usterka w G2 - prosze o pomoc

  1. #1
    Hondacube
    Guest

    Domyślnie usterka w G2 - prosze o pomoc

    czesc
    kupilem niedawno uzywana G2 (nie mam zbyt wiele kasy), jestem bardzo zadowolony, ale pojawila sie niemila niespodzianka.
    mam 2 problemy:

    1. : przy obracaniu LCD "do gory nogami" nie zmienia on polozenia wyswietlanego obrazu. Wiem ze jest to czesto zwiazane z niekontaktujacymi stykami. czy ktos z Was ma doswiadczenia w tej sprawie? (jak trudno to naprawic, ile moze kosztowac)

    2. : przy wylaczaniu aparatu oprocz zwyklego dzwieku chowania sie obiektywu pojawia sie (jakas sekunde przed koncem wylaczania) niepokojace chrobotanie. czy jest to normalny dzwiek w G2?

    dodatkowo napisze, ze:
    - jest to moj pierwszy canon
    - PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ KAZDEGO KTO MOZE MI POMOC poniewaz mam mozliwosc zwrotu aparatu jeszcze przez 24h

    pozdrowienia & dzieki
    Kuba

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar DoMiNiQuE
    Dołączył
    Apr 2004
    Miasto
    Ostrów Wlkp.
    Wiek
    42
    Posty
    3 548

    Domyślnie

    Ad.1 http://canon-board.info/viewtopic.php?t=1941

    Ad.2 Chropotanie przy chowaniu obiektywu jest troszke niepokojace - prawdopodobnie dostal sie tam jakis 'syf'

  3. #3
    Bywalec Awatar mlody911
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    Mielec
    Wiek
    50
    Posty
    121

    Domyślnie

    W marcu 2004 kupilem swojego G2 czarnego i od początku było słychać chrobotanie przy chowaniu obiektywu.
    W miedzyczasie był w serwisie, czyścili i takie tam i nadal tak jest. Pstryknąłem jakies 9000 zdjęć i ni jak to mi juz nie przykuwa uwagi.
    Dodam że kupiłem go również używanego!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •